خانه / قوانین و شرایط استفاده

قوانین و شرایط استفاده

– مدیریت «فروشگاه آنلاین یول» خود را در نگهداری اطلاعات شخصی کاربران، همچون نشانی پست الکترونیکی و…، پایبند می‌داند و اطلاعات اعضاء محرمانه نگهداری می‌شود.
– انتشار عمومی فایل‌های دانلود شده اعم از کتاب، مقاله و نشریه ممنوع می‌باشد و در صورت تخلف، علاوه بر ممنوعیت ادامه فعالیت کاربر متخلف، این فروشگاه پیگیری قانونی تخلف انجام شده را حق مسلم خود می‌داند.

نحوه پرداخت هزینه سفارشات

پرداخت هزینه سفارشات در فروشگاه آنلاین یول در حال حاضر از دو طریق میسر است. در روش اول، شما هزینه سفارش خود را از طریق درگاه پرداخت امن زرین‌پال و با اتصال به درگاه بانکی به صورت آنلاین پرداخت می‌کنید. با توجه به اعمال محدودیت‌هایی نظیر عدم امکان پرداخت مبالغ زیر ۵هزار تومان و یا ۱۰هزار تومان توسط برخی از کارت‌های بانکی و همچنین متوقف شدن فعالیت درگاه‌های پرداخت اینترنتی از ساعت معینی از شب به بعد، تیم فنی فروشگاه آنلاین یول، اقدام به ایجاد امکانی به نام “کیف پول مجازی” نموده، تا کاربران و مشتریان عزیز فروشگاه بتوانند با شارژ کیف‌پول خود، هزینه سفارشات خود را در مراحل بعدی و در صورت کافی بودن موجودی کیف‌پول، بدون نیاز به درگاه‌های پرداخت آنلاین، تسویه حساب نمایند.

به طور مثال، اگر شما قصد خرید نشریه‌ یا روزنامه‌ای با هزینه ۵۰۰ تومان را داشته باشید، بسیاری از کارت‌های بانکی اجازه پرداخت چنین مبالغ پایینی (معمولا زیر ۵هزار تومان) را از طریق درگاه‌های آنلاین نخواهند داد. در چنین شرایطی شما می‌توانید با شارژ کیف‌پول خود به مبلغ دلخواه، هزینه چنین سفارشاتی را از طریق کیف‌پول خود پرداخت نمائید. (با توجه به همین محدودیت، حداقل میزان قابل شارژ برای کیف‌پول ۵هزار تومان می‌باشد.)

لازم به ذکر است شارژ کیف‌پول مجازی و استفاده از آن جهت پرداخت هزینه سفارشات تنها محدود به مبالغ زیر ۵هزار تومان نبوده و شما می‌توانید سفارشات با هر میزان هزینه‌ای را با استفاده از کیف‌پول خود تسویه نمایید. انتخاب بین دو گزینه پرداخت از طریق کیف‌پول و یا پرداخت مستقیم و آنلاین از طریق درگاه اینترنتی زرین‌پال برای سفارشات با هزینه‌های بالای ۵هزار تومان کاملا به انتخاب مشتری می‌باشد.

 

خرید محصولات مجازی (دانلودی) و فیزیکی (قابلیت ارسال پستی)

فروشگاه آنلاین یول فروش دو نوع محصول مجازی (دانلودی) و فیزیکی را ساپورت می‌کند. محصولات مجازی شامل فایل‌های پی‌دی‌اف (نشریه، روزنامه‌، مجله، کتاب‌ و…) و محصولات فیزیکی در حال حاضر شامل نسخه چاپی مجله و کتاب‌ می‌باشد.

در صورت خرید محصولات مجازی و دانلودی، پس از پرداخت هزینه و تسویه‌حساب، لینک دانلود فایل یا فایل‎های مربوطه از طریق صفحه بازگشتی پس از پرداخت، همچنین از طریق صفحه “دانلودها” در پنل کاربری و مشاهده جزئیات سفارش در دسترس شما خواهد بود. در حال حاضر هیچگونه محدودیتی چه از حیث زمان و چه از حیث تعداد برای دانلود فایل‌های خریداری شده وجود ندارد.

در صورت خرید محصولات فیزیکی همچون نسخه‌های چاپی کتاب و یا مجله، محصولات خریداری شده (پس از پرداخت هزینه) از طریق پست به آدرس مشتری ارسال خواهد شد. زمان تقریبی تحویل محصولات خریداری شده به مشتری حداقل ۲۴ ساعت و حداکثر یک هفته خواهد بود. (بسته به آدرس مشتری، ایام تعطیل، سرعت عمل اداره پست و…).

در صورتی که مجموع هزینه محصولات فیزیکی خریداری شده توسط شما بالای ۵۰هزار تومان باشد، هیچ هزینه‌ای جهت حمل و تحویل پستی سفارش از مشتری اخذ نخواهد شد. در غیر این صورت، یعنی پایین بودن هزینه کل سفارش محصولات فیزیکی کم‌تر از ۵۰هزار تومان باشد، مبلغ ۵هزار تومان به عنوان هزینه پست و ارسال محصولات خریداری شده همراه با هزینه خود محصولات دریافت خواهد شد.